D.U.K.

 • Ar man reikia drėkinimo?
  Patalpoje drėgmės lygis turėtų būti 45-60proc., jeigu jis mažesnis tuomet sausas oras gali sukelti nemažai problemų. Tyrimais nustatyta, jog tokia aplinka 10-15proc. mažina žmogaus darbo efektyvumą bei turi pasekmių sveikatai: nuovargis ir bloga savijauta, galvos ir akių skausmas, silpnumas, gerklės ir kvėpavimo takų dirginimas.


  Iš kur gauti papildomą drėgmę?
  Papildomą drėgmę namuose galima išgauti buitiniais būdais – vandens virinimas, namų valymas su drėgna šluoste, augalų auginimas. Komercinėms patalpoms reikalingi pramoniniai drėkintuvai, kurie palaiko tinkamą drėgmės lygį. 


  Ką daryti jeigu nenoriu daryti anksčiau paminėtų veiklų?
  Galite susisiekti su specialistais ir pasistatyti sau tinkamą drėkintuvą.

   

  Kokių būna drėkintuvų?
  Drėkintuvai skiriasi pagal veikimo principą, galią, patalpų dydį, garo našumą ir gali būti skirstomi į pastatomus (viename kambaryje) ir integruojamus į centrinę vėdinimo sistemą.

   

  Kokio man reikia drėkintuvo?
  Neturint vėdinimo sistemos rekomenduojama rinktis pastatomą, nedidelį ir nebrangų drėkintuvą, tačiau turint vėdinimo sistemą – ji galima integruoti elektrodinį arba diabatinį drėkintuvą pagal Jūsų vėdinimo sistemą. 

   

  Kiek tai gali kainuoti?
  Pastatomo drėkintuvo kainos svyruoja nuo 20 eur iki 1000 eur vienam vienetui, priklausomai ar tai bus drėkintuvas, ar su oro valymo funkcija.
  Centrinė drėkinimo sistema kiekvienu atveju skaičiuojama individualiai.